W skład grupy Felix Infra Sp. z o.o. wchodzą spółki TRADE, SERVICE i FELIXHR.
Każda z nich świadczy  kompleksowe usługi i zadba o wszystkie Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy szukasz wskazówek czy potrzebujesz doświadczonego profesjonalisty, który podejmie się zarządzania projektem na większą skalę — posiadamy potrzebne narzędzia i stosowne doświadczenie. Przejrzyj nasze usługi i skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę.

TRADE

Projektujemy i wdrażamy organizację ruchu tymczasowego. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie oznakowania pionowego tymczasowego i docelowego.
Realizujemy organizacje zarówno w środowisku miejskim, jak i na wszystkich klasach dróg. Tylko w ostatnich dwóch latach wdrożyliśmy ponad 700 organizacji na drogach klasy S i innych.
– montaż znaków drogowych
– zmiany organizacji ruchu na czas prowadzenia robót
– montaż tablic drogowych i reklamowych
– montaż systemów informacji miejskiej i architektury
– dzierżawa oznakowania
– projektowanie tymczasowej organizacji ruchu
– likwidacja spękań nawierzchni
– montaż systemów informacji miejskiej i architektury
– dzierżawa oznakowania
– projektowanie tymczasowej organizacji ruchu
– likwidacja spękań nawierzchni

SERVICE

Roboty budowlano-montażowe (m.in. roboty brukarskie, konstrukcje gabionowe, układanie siatek stalowych do zbrojenia podłoża gruntowego, zbrojenie gruntu geosyntetykami, budowa przepustów, wygrodzenia herpetologiczne.

FELIXHR

W ramach współpracy oferujemy brygady pracowników do realizacji prac na budowie tj. kierowanie ruchem, prace porządkowe, usuwanie i załadunek gruzu, wklejanie reperów, wspomaganie pracy sprzętu w zakresie robót ziemnych, wzmocnienia podłoża i warstw konstrukcyjnych, czynności utrzymaniowe itp.